Návštěvní kniha

Budeme rádi, když nám zde zanecháte vzkaz.

 

8 vzkazů

 • markéta napsal(a):

  Děkuji za super prohlídku dnes v Muzeu

 • Olga napsal(a):

  Děkuji všem organizátorům za víkend otevřených dveří v muzeu Oty Pavla. Paní organizátorky byly nadmíru ochotné, pohlídaly děti, abych si mohla muzeum prohlédnout, podaly výklad. I pro děti byl připraven pěkný program a krásné odměny. Také fotokoutek mile překvapil 🙂 Bylo to krásné a přeji muzeu mnoho podobně spokojených návštěvníků.

  • ivona napsal(a):

   Velmi děkujeme za přízeň a pochvalu! Jsme rádi, že se Vám u nás líbilo a těšíme se, že se opět uvidíme u dalších akcí.

 • Vít Pávek - Zámek Nový Hrad v Jimlíně u Loun napsal(a):

  Dobrý den,
  dnes při bloudění z Okoře jsem dojel až do Buštěhradu, a ač se mi v nepříznivém počasí vystupovat z auta nechtělo, vzpomněl jsem si na nedávno viděnou vedutu od Johanna Venuta a rozhodl jsem se projít po starém hradním sídle a byl jsem mile stezkou překvapen. Pravda, už má za sebou pár povětrnostních vlivů i vandalského ničení – je to znát tedy na cedulkách, ale o to víc jsem rád, že jednotlivá zastavení máte zveřejněná i zde… Chci se zeptat – nějaká brožura, či kniha k hradu nevyšla? Rád bych viděl např. i fotografie veřejně nepřístupných míst – sgrafika a kamenné lavice na půdách, nálezy archeologické apod. Děkuji a Vaší práci přeji jen to nejlepší 😉 … Vít Pávek (info@zameknovyhrad.cz

 • Gabriela Beranová napsal(a):

  Dobrý den,kdy bude letos Masopust ? díky moc

 • Jiří Blesk napsal(a):

  Dobrý den,
  na Vašem webu jsem nenalezl informaci o členských příspěvcích.
  Pochopitelně se na to mohu zeptat osobně, ale myslím, že by zde takový údaj mohl být uveřejněn.
  Děkuji
  Jiří Blesk

 • Jiří Fiedler napsal(a):

  Vážení přátelé,
  na začátku května má do ČR přijet jedna ze svou sestřenic Oty Pavla, univ. prof. Wilma Iggersová (historička), která žije v USA. (Předpokládám, že její matka byla rozená Popperová, tedy Otova teta.) – Paní prof. Iggersová se narodila v Mířkově v záp. Čechách v roce 1921, je čestnou občankou Horšovského Týna, mluví a píše výborně česky, vydala řadu knih, např. o významu žen v českých dějinách apod.

  Netuším, jestli paní I. zná muzeum O. P. nebo jestli jste s ní v nějakém kontaktu. Pokud budete mít o kontakt zájem (případně budete chtít paní profesorce napsat mejl s nějakými informacemi nebo obrázky ještě před jejím příletem, ozvěte se mi prosím. Buď na tuto domácí adresu, anebo na pracoviště v Židovském muzeu, kde ale bývám jenom v úterý jiri.fiedler@jewishmuseum.cz .

  Obávám se, že vzhledem k vysokému věku i časovému rozvrhu pobytu v ČR nebude mít paní I. možnost Buštěhrad navštívit, ale určitě ji bude Vaše aktivita velice zajímat a ocení ji.

  S pozdravem Jiří Fiedler

 • Gabina napsal(a):

  Díky za organizaci Masopustu, bylo to velmi přijemné, moc jsme si to užili. Děti spokojené, občerstvení na jedničku, hry pro děti velmi bavily. Muzikanti skvělí. Moc děkujem. Holky Beranovic z Kladna

 

Vložit vzkaz