Buštěhradský masopust 2005 

Datum konání: 5.2.2005
Rekordní počet účastníků – 201 „bytostí“.Krásně mrazivé počasí a rozmrazovací grog, frťánek a koblihy na všech zastávkách (u Opltů, u Homolů, u Paterů, u DPS, u paní Cachové a v Sokolovně).

Kůň se letos překonával. Křepčil celým průvodem a pokoušel se o navázání bližšího kontaktů s pannou na jednorožci. Ferdovi se splnil sen, vzal si svoji Berušku a vyvedl ji s beruščaty na zimní procházku. Vánoční stromeček chvílemi opouštěl svůj vánoční dárek a zastavoval dopravu, aby průvod bezpečně dorazil do cíle. Sešly se dvě báby s nůšemi, jedna z nich nesla i husu.

Malé tygře se spolu s vílami, černokněžníky, válečnými letci, čarodějkami, princeznami a dalšími pohádkovými bytostmi, nacpávalo křehoučkými koblihami od firem backaldrin s.r.o. a Krejča a Vesecký. Koblihy chutnaly i siamským černošským dvojčatům, která doma určitě nic takového nejedí. Papoušek si překrásnýma nohama vyťapal 1. cenu za ztvárnění masky.

Co ještě dodat? Kapela Stryci z Buštěhrada byla bezkonkurenční. A kdo večer zašel do Sokolovny na taneční zábavu, jistě rád potvrdí, že to stálo za to. Stryci z Buštěhrada se rozrostli v hudební těleso Buštěhradišťan Oty Pavlici a vydrželi hrát až do časného nedělního rána.

Pozvánka na masopust 2005

Pozvánka na masopust 2005

Masopustní průvod v Kladenské ulici

Masopustní průvod v Kladenské ulici

Koblihy od sponzora pro účastníky akce

Koblihy od sponzora pro účastníky akce

Siamská dvojčata a kominík

Siamská dvojčata a kominík